BEZDOTYKOVÝ

Zásobník na penové mydlo
Soavex Professional

Možnosti zakúpenia

BEZPLATNE v obchodných modeloch B a C

Kúpiť ihneď za 66,00€ bez DPH/79,20€ s DPH

BEZPLATNE v obchodných modeloch B a C

BEZPLATNE v obchodných modeloch B a C

Kúpiť za 66,00€ bez DPH/79,20€ s DPH

Kúpiť ihneď za
66,00€ bez DPH/79,20€ s DPH

Bezdotykový zásobník na penové mydlo v elegantnej čiernej farbe v spojení s rafinovaným dizajnom

Každý deň šetrí Profesionálny systém Soavex našim klientom náklady na hygienický servis

Zanechajte nám váš kontakt a naši špecialisti na hygienický systém vám pripravia ponuku na mieru

Nenáročný systém pre obsluhu s jednoduchou výmenou mydlovej náplne

Bezdotykový zásobník penového mydla Soavex vám poskytne komfort penového mydla a extradlhú životnosť na batérie

Uzamykateľnosť

Umiestnenie zámky na hornej strane umožňuje jednoduchý prístup a ochranu náplní vďaka možnosti uzamknutia.

Rýchla výmena náplne

Pre jednoduchú a rýchlu výmenu náplne penového mydla stačí odkrútiť uzáver mydla a vložiť ho do bezdotykového zásobníka.

Bez zbytočného odpadu

Systém zabezpečuje úplné vyprázdnenie náplne penového mydla do poslednej kvapky.

Bezdotykový systém

Inovatívny bezdotykový systém dávkuje penové mydlo na základe jednoduchého priblíženia ruky k senzoru. Bezdotykovosť systému zaručuje vysoký hygienický štandard a nulové riziko kontaminácie.

Veľmi dlhá výdrž batérií

Výdrž batérií na viac ako 150 000 dávok penového mydla. Prístupné umiestnenie batérií umožňuje personálu rýchlu a jednoduchú výmenu.

Mydlová náplň pre zásobník

Penové mydlo sa ľahko rozotiera na ruky a šetrí aj spotrebu vody. Náročnosť starostlivosti o výmenu náplní znižuje na minimum vďaka kapacite až 2 000 dávok.

Penové mydlo
Objem

800ml

Počet dávok

2000

Vôňa

Neutral

Počet náplní v balení

12

1 dávka mydla

Cena za 1 použitie od:
0,0048 € bez DPH
0,0058 € s DPH
Kód produktu: SOP-0005

Inštalácia a údržba zariadenia

Inštruktážne video vám do detailov pomôže s inštaláciou zariadenia a následným systémom výmeny náplní penového mydla. Ak potrebujete detailnejšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

Benefity bezdotykového zásobníka na penové mydlo Soavex v odvetviach

Bezdotykový zásobník na penové mydlo Soavex Professional vám doručí požadovaný komfort a zvýši hygienický štandard naprieč mnohými odvetiami. Od súkromného sektora s požiadavkou vysokého komfortu až po vysokokapacitné prevádzky pre širokú verejnosť.

Školy

Je potvrdené, že automatické zásobníky motivujú žiakov k zvýšenej osobnej hygiene. Hygienický systém Soavex rieši okamžité zvýšenie úrovne osobnej hygieny žiakov a učiteľov bezkontaktnými zásobníkmi papierových utierok a mydiel po použití WC.

Bezkontaktné zásobníky prispievajú k minimalizovaniu šírenia infekčných chorôb na školách. Tento ideálny hygienický systém zvyšuje úroveň hygieny zamestnancov aj v školských kuchyniach a prispieva k bezpečnejšiemu výdaju jedál.

Jednoduché zabezpečenie osobnej hygieny klienta DSS prispieva k zvýšeniu kvality jeho života a udržiavaniu celkovej čistoty v zariadení. Personál zariadenia pre seniorov sa môže viac sústrediť na pacientov s deficitom sebaopatery a tých, ktorí sú odkázaní na ich pomoc.

Finančná efektivita a dávkovanie hygienického systému Soavex je nastaviteľná podľa rozpočtu DSS a udržiava náklady na hygienu na očakávanej úrovni.

Profesionálny hygienický systém poskytuje zamestnancom verejnej správy a ich klientom komfortné pracovné podmienky, očakávanú úroveň hygieny a ekonomiku prevádzky.

V bezdotykových zásobníkoch papierových utierok je možné nastaviť požadovanú dĺžku útržku (15-80 cm) a časové oneskorenie výdaja (0,5 – 5 sekúnd) a udržiavať tak pomer komfortu a nákladov na zodpovedajúcej úrovni.

Čo všetko kontroluje „Hygiena“? Udržiavanie a zvyšovanie hygienických štandardov je pre nákupné centrá pomerne náročné. Soavex prichádza s riešením, ktoré tieto nároky zvláda zavedením vynikajúcich hygienických štandardov pri zachovaní vysokej finančnej efektivity.

Zásobníky Soavex sú vybavené veľkokapacitnými náplňami, vďaka čomu vyžadujú nízku frekvenciu dopĺňania náplní a minimálne nároky na obsluhu. Zásobníky nepotrebujú prívod elektrickej energie a s jednou sadou batérií vydajú až 50 000 dávok utierok, resp. 150 000 dávok mydla.

Stanice autobusov, vlakov, verejné WC alebo letiská sú považované za vysoko záťažové prevádzky z pohľadu používania hygienických zariadení a vyžadujú si maximálnu efektivitu pri udržiavaní hygienickej úrovne.

Systém Soavex umožňuje nastaviť dĺžku útržku papierových utierok už od 15 cm a oneskorenia výdaja ďalšieho útržku až na 5 sekúnd, vďaka čomu je predurčený na zamedzenie plytvaniu vo frekventovaných prevádzkach. Zásobníky nepotrebujú prívod elektrickej energie a s jednou sadou batérií vydajú až 50 000 dávok utierok, resp. 150 000 dávok mydla.

Soavex je bezpečný bezdotykový hygienický systém pre zdravotnícke zariadenia a nemocnice. Všade tu sa nároky na hygienický štandard líšia v závislosti od jednotlivých pracovísk, oddelení, lekárov alebo pacientov.

Vďaka systému Soavex dokáže prevádzka nemocnice aj pri použití rovnakých dávkovačov nastaviť individuálne dávkovanie utierok lekárom, ošetrujúcemu personálu, pacientom alebo návštevníkom. Systém zásobníkov Soavex zabezpečuje nulovú kontamináciu náplní, bezdotykový výdaj hygienických potrieb a zachovávanie hygienickej bezpečnosti.

Úroveň hygienického servisu býva často aj indikátorom celkovej úrovne gastro zariadenia. Vysoký komfort a starostlivosť o osobnú hygienu klienta sú pre systém Soavex samozrejmosťou.

Pomer poskytovaného komfortu a nákladov si pri zásobníkoch Soavex určí samotná gastro prevádzka. Dĺžka papierových utierok až do 80 cm a minimálne oneskorenie výdaja ďalšieho útržku poskytne aj tým najnáročnejším prevádzkam možnosť byt veľkorysý.